Menu

Динамо залишило Ренн ні з чим у Лізі Європи

Динамо очолило групу K

У четвертому турі групового раунду Ліги Європи Динамо на своєму полі переграло Ренн з результатом 3:1.

Господарі поля відкрили рахунок на 14-й хвилині. Віктор Циганков навісив з кутового на голову Беньяміну Вербічу, а словенець технічно підсік м’яч під дальню стійку.

До перерви й на початку другого тайму київська команда мала відразу кілька шансів, щоб збільшити свою перевагу, але не скористалася створеними моментами.

На 69-му обороті секундної стрілки Циганков зробив навіс зі штрафного, а Віталій Миколенко зіграв на випередження та головою вколотив м’яч у сітку.

На 73-й хвилині рахунок став 3:1, коли Микола Шапаренко обійшов на фланзі Жерзіно Ньямсі, опинився на ударній позиції та пробив точно в кут чужих воріт.

В самому кінці матчу Мбайє Ньянг обіграв Дениса Бойка та віддав на Теосон Сібачо, а тому залишалося лише влучити в порожні ворота, але тим самим Ренн отримав невелику втіху.

Завдяки цій перемозі Динамо набрало вісім очок і очолило групу K, випереджаючи Астану, яка перемогла вдома Яблонець, за різницею забитих і пропущених м’ячів.

Динамо — Ренн 3:1
Голи: Вербич, 13, Миколенко, 68, Шапаренко, 72 — Сібачо, 89

Динамо: Бойко — Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко — Че Че (Сидорчук, 83) — Буяльський, Шапаренко (Дуелунд, 90+2) — Циганков, Сідклей — Вербіч (Супряга, 90)

Ренн: Коубек — Траоре (Ньянг, 46), Да Сілва, Ньямсі (Желен, 74), Бенсебаіні — Зеффан, Поа, Леа Сілікі, Бурежо — Бен Арфа, Сарр (Сібачо, 71)

Предупреждені: Ньямсі, Траоре, Леа Сілікі